Hasköy Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri oldukça profesyonellik gerektiren bir iş dalıdır. Pimapen tamiri hizmetleri içerisinde kapı kolu tamiri, ispanyolet tamiri, menteşe ayarı gibi birçok tamir hizmeti bulunmaktadır. Savaş ustamız, bu alanda oldukça uzmanlaşmış bir kişiliktir ve tüm kapı pencere arızalarını en kısa süre de tamir ederek çözüme kavuşturmaktadır.

Hasköy Kapı Pencere Pimapen Tamiri Servisi

Evinizde veya ofisinizde ki pimapen pencereler de veya kapılarda herhangi bir sorun mevcutsa hemen servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize memnuniyet sunuyor ve en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz.

Pimapen Pencere Açılmıyorsa

Pimapen pencereniz açılmıyorsa doğru adrestesiniz. Hasköy pimapen tamiri servisimiz, hemen adresinize gelerek keşif yapıyor ve tamir için sizlere fiyat iletiyor. Onayınız dahilinde hemen tamir işlemlerini tamamlıyoruz.

Hasköy Pimapen Tamiri Fiyatları 2023

Alttaki tabloda pimapen tamiri fiyatlarımız yer almaktadır. Fiyatların doğruluğundan emin olmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Hasköy PVC Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Hasköy pvc kapı ispanyolet tamiri250- 400 TL arası
Hasköy pvc kapı kilidi ispanyolet tamiri250- 400 TL arası
pvc kapı kilit mekanizması tamiri250- 400 TL arası
Pimapen PVC Kapı ve Kol Tamiri440-720 TL arası
Hasköy Pimapen PVC kilit tamiri fiyatı450-500 TLarası

Kapı Açılmıyorsa Ne Yapılır?

Kapı pencere açılmıyorsa ilk bakılacak yerlerden birisi menteşe ve kapı koludur. Bu gibi durumlarda firmamız en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.