Volkswagen Sürgülü Kapı Tamiri

Ankara’ da Volkswagen sürgülü kapı tamirini başarılı bir şekilde yapan ustamız, uzun yıllar bu alanda tecrübe ve deneyim kazanarak tüm müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Volkswagen sürgülü kapıların tamiri ustalık isteyen bir iştir. Bu nedenle sadece güvendiğiniz ve bu alanda tecrübeli ustalardan yardım almanız yerinde bir karar olacaktır.

Volkswagen kapılarda en çok karşılaştığımız şikayetlerden birisi de “Volkswagen sürgülü kapı kapanmıyor” şeklinde olmaktadır. Kapanmayan Volkswagen sürgülü kapıların tamiri genellikle 2-3 saat kadar sürebilmektedir. Tamir için gelen usta ilk olarak Volkswagen kapı mekanizmasını inceleyecektir. Volkswagen kapı mekanizması bozulduğunda kapı kapanmaz hale gelir ve açması da çok zorlaşır.

Kapı mekanizmasında oluşan bir arıza varsa hemen tamir edilir. Volkswagen kapı tamirinden sonra ise kapı ayarlamaları için işleme başlanır. Volkswagen kapı ayarı sonrasında kapının stabil çalışması sağlanır. Bu gibi işler genellikle bir uzman tarafından yapıldığında çok sağlıklı olmaktadır.

Volkswagen kapı kilidi tamiri, kapı ayarı ve mekanizma ayarları yapıldıktan sonra sürgülü kapı ilk günkü haline geri gelecektir.

Volkswagen Sürgülü Kapı Tamiri Fiyatları

Volkswagen sürgülü kapı tamiri fiyatı yapılacak işin çeşidine göre değişecektir. Kapı ayarında ücret 150 liradan başlarken, mekanizma tamirinde ise 1000 liraya kadar çıkabilmektedir. Gelen usta ilk olarak arızayı tespit eder ve sonrasında tarafınıza bir fiyat iletir. Fiyat onayından sonra gerekli tamir işleri başlar. Firmamız sürgülü kapı tamirinde her daim en uygun fiyatı vermekte ve müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Volkswagen Kapı Tamiri Ankara

Ankara’da 32 yıldır Volkswagen kapı tamiri ve ayarı yapıyoruz. Uzman firmalar ile çalışmak ve kafam rahat olsun istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri kullanıyor ve tamir sonrasında gerekli tüm testleri yaparak işi teslim ediyoruz.

Volkswagen Sürgülü Kapı Tamiri Kaç Saat Sürer?

Volkswagen KAPI tamiri genellikle yapılacak işin boyutuna ve kapı sayısına göre değişir. Mekanizma tamiri ve kapı ayarı gibi işlemler ise ortalama olarak 1 saat kadar sürebilmektedir.

Volkswagen Sürgülü Kapı Tamir Fiyatları Ne Kadar?

Volkswagen kapı tamiri fiyatları 250 liradan başlayıp 1000 liralara kadar yapılacak işin çeşidine göre belirlenmektedir.