Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Menteşe sistemleri kapı ve pencereler için oldukça kilit rol oynayan mekanizmalardır. Bu menteşeler sayesinde kapı ve pencereler rahatça hareket eder. Menteşenin bozulması ve oynaması gibi durumlarda kapılar kapanmaz, pencereler açılamaz hale gelir. Genellikle menteşe yağlaması yaparak bu arızaları çözmek bazı durumlarda mümkün olsa da bazı zamanlar yağlamak bir çözüm olmamaktadır.

Menteşeler sürekli hareket eden parçalar olduğundan dolayı her yıl değişimi tavsiye edilir. Sürekli hareket eden bu parçalar zaman içerisinde arıza yaparak takılır ve pencere veya kapının hareket etmesini engeller. Yapılmadığı taktirde kapıda ve pencerede sallanma, açılırken ses yapma ve takılma gibi birçok sorun görülür.

Ankara Menteşe Tamiri ve Değişimi Fiyatları

Ankara geneli hizmet veren firmamız, menteşe değişimini 150 – 300 lira arasında yapmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Menteşe değişimi ne kadar sürer?

Menteşe değişimi kapı ve pencerenin adetine göre değişmektedir. Bir adet kapı menteşesini değiştirmemiz ortalama olarak 20 dakika sürmektedir.

Menteşe değişimi için hangi malzemeler kullanılır?

Tüm işlerimiz de en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Ekiplerimiz en iyi malzemeleri bir araya getirirken, müşterinin uzun yıllar sorunsuzca kullanması için hizmet sunmaktadırlar.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek