Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Kapı ve pencerelerde yer alan ispanyoletler, oldukça önemli rol oynayan mekanik bir parçadır. İspanyolet değişimi veya tamiri bu yüzden ustalık gerektiren bir iş dalıdır. Kapı ve pencereler de yer alan ispanyolet parçasında herhangi bir bozulma durumunda hemen bir servis ile iletişime geçilmelidir.

İspanyolet Değişimi kapı pencere servisi Ankara

Uzman bir servis tarafından değiştirilen ispanyoletler çok uzun ömürlü olabilmektedir. Bu yüzden seçeceğiniz servisin tecrübesine ve deneyimine dikkat etmeniz gerekmektedir.

İspanyolet değişimi ne zaman gereklidir?

Kullanılan ispanyoletler de takılma gibi durumlar mevcutsa değişim önerilmektedir. İspanyolet bozulduğu zaman bunu ev kullanıcısı anında anlayabilmektedir.

Değişim işlemi ne kadar sürer?

İspanyolet değişimi kapı başına ortalama olarak 30 dakika sürebilmektedir. Kapı sayısı arttıkça çalışma süresi de artacaktır.

İspanyolet değişimi fiyatı nedir?

İspanyolet değişimi fiyatı ortalama olarak 400 liradır. Bu kapıdan kapıya, modelden modele göre değişiklik göstermektedir.

Savaş usta, bu iş dalında uzun yıllarını vermiş, donanımlı ve tecrübeli bir kişiliktir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almak için hemen usta ile iletişime geçebilirsiniz.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek