Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Kapı ve pencereler evlerimiz veya iş yerlerimiz için oldukça önemli parçalardan biridir. Enerji konusunda, güvenlik konusunda oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Kapı pencere kilitleri zaman içerisinde bozulabilir ve tamire ihtiyaç duyar. Kapı pencere kilidinin bozulması durumunda aciliyet vardır. Hemen yaptırılması gereken işlerin en başında yer alır. Hırsızlık gibi durumlara karşı maksimum performans sunan pencere kilitleri bozulduğunda bir servis tarafından garantili bir şekilde yapılır.

Kapı ve Pencere Kilidi Servisi Ankara

Kapı ve pencere kilitlerinin hatasız çalışması şarttır. Hırsızlık gibi birçok olaylara karşı evlerimize koruyan kapı pencere kilitlerinin tamiri bir usta tarafından yapıldığında oldukça kolaydır.

Yaygın Kapı ve Pencere Kilidi Problemleri

Kilidin Gevşemesi

Kapı Pencere kilidinin gevşemesi durumunda açık kalma gibi durumlar yaşanmaktadır. Bu gibi arızalar çok kolay bir şekilde giderilmektedir.

Anahtarın Kırılması veya Kaybolması

Kapı ve pencere kilidinin kaybolması veya kırılması durumunda değişim gerekmektedir. Kırılan kilitlerin tamiri olmamaktadır. Bu yüzden en garantili ve en sağlam yöntemin değişim olduğunu siz kullanıcılarımıza buradan belirtelim.

Ankara Kapı Pencere Kilidi Tamiri Fiyatları 2023

Ankara pimapen kapı pencere kilidi değişimi fiyatları ise 2023 yılında 300 liradan başlamaktadır. Ustamızı arayarak konum bilgisi paylaşabilir ve gün içerisinde tamire gelmesini rica edebilirsiniz.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek