Güneşevler Pimapen Tamiri

Yaz ve kış aylarında her kullanıcı evinde sorunsuz ve arızasız pimapen kapı ve pencere ister. Özellikle yağmurlu günlerde pimapen kapılarda veya pencerelerde ki arızalardan ötürü su girmesi gibi istenmeyen sorunlar oluşmaktadır. Pimapen tamiri gerektiren her alanda profesyonel kadromuz ile tamir ve değişim hizmetleri sunmaktayız.

Güneşevler Kapı Pencere Tamiri

Kapı ve pencerenizde menteşe ayarı, ispanyolet değişimi ve fitil conta değişimi gibi tamir isteyen işler mevcutsa servisimiz gün içerisinde tamir hizmeti verecektir. Fitil conta değişimleri, menteşe ayarı ve ispanyolet tamiri işleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

Güneşevler Pimapen Tamiri İşi Kaç Saat Sürer?

Güneşevlerde evlerinizde kapı ve pencerelerde oluşan sorunları maksimum 2 saat içerisinde tamir etmekteyiz. Bu süre, kapı ve pencere sayısına göre artabilmektedir. Hızlı ve titiz çalışan ekiplerimiz sayesinde bugüne kadar Güneşevler mahallesinde yüzlerce pimapen tamiri işleri yaptık ve devam ediyoruz.

Güneşevler İspanyolet Değişimi

Güneşevlerde ispanyolet değişimi yapıyoruz. En kaliteli ispanyoletleri bünyemizde barındırıyor ve kullanıcıların uzun yıllar kullanması için çalışmalar yapıyoruz. İspanyolet değişim fiyatları için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Güneşevler Pencere Fitil Değişimi

Güneşevlerde evleriniz de ve ofisleriniz de pencerelerin fitil değişim zamanı mı geldi? Hemen ekiplerimizi yönlendiriyor ve 30 dakika içinde kapı ve pencerelerin fitillerini değiştiriyoruz. Kullandığımız fitiller piyasada ki en kaliteli fitillerdir ve çok uzun ömürlülerdir.

Güneşevler Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Pimapen tamir fiyatları ortalama olarak 250 liradan başlayıp 600 liraya kadar çıkabilmektedir. Güncel fiyat bilgisi için servis ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güneşevler Pimapen Servisi Kaç Dakikada Gelir?

Servisimiz sizlerle iletişim kurduktan sonra bir saat planı belirlemektedir. Belirtilen saat içerisinde tamir veya keşif hizmeti için adresinize gelmekteyiz.

Güneşevlerde sizler için özverili bir şekilde çalışmaktayız. Evlerinizde ki kapı ve pencerelerin bakıma ihtiyacı varsa hemen bizlere ulaşabilirsiniz.