Etimesgut Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri işlerinde başarılı olan ekiplerimiz, Etimesgut mahallesinde titizlikle hizmet sunmaktadır. Etimesgut ilçesinde yüzlerce evin ve iş yerinin pimapen tamiri işlerini yapan firmamız tam olarak 32 senelik tecrübeye sahiptir. Pimapen tamiri işleri yüksek tecrübe gerektiren iş dallarından birisidir. Bu yüzden, kapı ve pencerelerde bir arıza olması durumunda bir usta ile görüşmeniz oldukça yararlı olacaktır.

Etimesgut Kapı Pencere Tamir Servisi

Kapı ve pencerelerde oluşan arızaları gidermek adına profesyonel hizmet sunmaktayız. Bazı zamanlarda kapı menteşeli takılabilir, pencere kolu dönmeyebilir ve bunun beraberinde istenmeyen birçok durum yaşanır. Pencere kapanmıyorsa veya açılmıyorsa genellikle kol mekanizmaları kontrol edilir. Bu gibi işleri uzman servisimiz en kısa süre içerisinde hızlı be uygun fiyatlar ile tamir edebilmektedir.

Pimapen Pencere Açılmıyor, Servis mi çağırmalıyım?

Pimapen pencereniz açılmıyorsa ve teknik beceriniz yoksa yapılacak en iyi hareket servis çağırmak olacaktır. Çağırdığınız usta, en kısa süre de arızayı tespit edecek ve gerekli tamir işlemlerini yaptıktan sonra pencere çalışır hale gelecektir. Usta çağırmadan kendiniz kurcalamaya başlarsanız masraf daha da büyüyebilir. Bu yüzden her işi, ustasına bırakmak en iyi yoldur.

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları

Etimesgut ilçesinde pimapen tamiri fiyatları 2023 yılı içerisinde şu şekildedir. Fakat en doğru fiyat için servisimizin aranması gerekmektedir. Bazı durumlarda tablolar güncellenmeyebilmektedir.

Etimesgut pvc kapı ispanyolet tamiri250- 400 TL arası
Etimesgut kapı kilidi ispanyolet tamiri250- 400 TL arası
Etimesgut kapı kilit mekanizması tamiri250- 400 TL arası
Etimesgut Pimapen PVC Kapı ve Kol Tamiri440-720 TL arası
Pimapen PVC kilit tamiri fiyatı450-500 TLarası

Etimesgut Pimapen Tamiri Kaç Saat Sürer?

Pimapen tamiri işlemleri minimum 20 dakika, maksimum 2 saat olmak üzere yapılacak tamir çeşidine göre şekillenmektedir. İşe başlamadan önce servisimizden detaylı bir süreç raporu alabilirsiniz.

Etiemsgut Pimapen Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Servis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için konum bilgisi paylaşmanız gerekmektedir. Konum uzaklığına göre servis ücreti tarifelerimiz mevcuttur.