Dikmen Pimapen Kapı Pencere Tamiri Servisi

Kapı ve pencerelerde bazı zamanlarda problemler çıkabilir. Bu problemlerin başında kol bozulması, menteşe bozulması ve ispanyolet bozulması gibi bir takım arızalar meydana gelir. Bir uzman tarafından bu arızalar kolaylıkla giderilir ve garantili bir şekilde uzun ömürlü kullanım sağlanır.

Dikmen’de kapı pencere alanında tamir işleri yapan profesyonel servisimiz, bu arızaları tespit ederek hemen tamir etmeye başlıyor ve tamir işlerinde de kaliteli yedek parçaları kullanarak dayanıklılık sağlıyor.

Dikmen Pimapen Servisi

Pimapen servisi arayışında iseniz 32 yıllık tecrübeye sahip olan savaş ustamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ankara genelinde servis hizmetimiz mevcuttur. Pimapen pencere arızaları, pimapen kapı arızaları ve ispanyolet tamiri gerektiren tüm işlerde aynı gün tamir hizmetimiz mevcuttur.

Özellikle kış aylarında pencere fitil değişimi, pencere contası değişimi gibi aciliyet gerektiren tüm bu işler oldukça can sıkıcıdır. Bu yüzden soğuk havalar tam gelmeden kapı ve pencerelerin tamir ve bakımları tamamlanmalıdır.

Dikmen Pimapen Tamiri Fiyatları

Dikmen mahallesinde pimapen tamiri fiyatları 300 liradan başlamaktadır. Yapılacak tamir türüne ve kapı pencere sayısına göre bu fiyatlar artabilmektedir. En uygun fiyatlara kaliteli tamir yapan bir firma arayışında iseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.