Çayyolu Pimapen Tamiri Servisi

Günümüz de eski veya yeni evlerin tamamında pimapen arızaları çıkabilmektedir. Zaman içerisinde eskiyen kapı ve pencere sistemlerinin bakımlarını firmamız en iyi şekilde yapmaktadır. Hava koşullarının da etkisi ile çürüyen ve yıpranan kapı ve pencereler konusunda uzman firmamıza gözü kapalı güvenebilirsiniz. Çayyolu’nda pimapen tamiri servisi olarak, kapı ve pencere tamiri, pencere fitili değişimi, menteşe ve ispanyolet tamiri gibi konularda size yardımcı olmak için buradayız.

Çayyolu Kapı ve Pencere Tamiri Servisi

Ev ve iş yerlerimizin güvenliği için oldukça önemli olan kapı ve pencere sistemleri bazı durumlarda bozulabilir. Bir kapı veya pencere de en çok arıza yapan yerlerden birisi de kilit ve menteşelerdir. Ustalar ilk olarak kilit ve menteşelere bakmakta ve arızalı olanları kısa sürede değiştirmektedir. Pimapen kapı pencerelerde kilitlerin ve menteşelerin kontrolü her bakımda sağlanmalı ve arızalı olanların değişimi talep edilmelidir.

Çayyolu Pimapen Tamiri Servisi
Çayyolu Pimapen Tamiri Servisi

Çayyolu Pencere Fitili Değişimi:

Pencere fitilleri sızdırmazlığı sağlayan en önemli parçalardan birisidir. Bu fitiller sayesinde pencereler gürültüyü almak ve yağmurlu günlerde suyun içeriye gelmesini engeller. Pencere fitilleri deforme olduğu zaman içeriye giren ses miktarı ve sızdırmazlıklar artmaktadır. Bu gibi aciliyeti olan tamir işlerini, Çayyolu pimapen tamiri servisimiz gün içerisinde tamir etmektedir.

Menteşe ve İspanyolet Tamiri

Çayyolu pimapen tamiri servisi olarak, tecrübeli ve deneyimli ustalarımız ile menteşe ve ispanyolet tamiri hizmeti sunuyoruz. Böylece kapı ve pencerelerinizin sorunsuz bir şekilde açılıp kapanmasını sağlıyoruz. Firmamızı hemen arayarak tüm teknik detaylar ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çayyolu Pimapen Tamiri Fiyatları

Tamir TürüTahminsel Fiyat Aralığı
Kapı Tamiri150 TL – 400 TL
Pencere Tamiri100 TL – 300 TL
Pencere Fitili Değişimi150 TL – 300 TL
Menteşe Tamiri150 TL – 300 TL
İspanyolet Tamiri150 TL – 300 TL

Unutmayın ki, pimapenlerin düzenli bakım ve tamirleri, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım sağlamanız için oldukça önemli bir konudur.. Evinizin değerini artırmak, güvenliği en üst düzeyde tutmak için pimapen kapı ve pencere sistemlerinin bakımlarının zamanında yapılması oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak Çayyolu’nda pimapen tamir hizmeti sunmaktadır.