Çankaya Pimapen Tamiri Ustası

Kapı Pencere Pimapen tamiri işlerinde profesyonellik oldukça önemli bir konudur. Yaz ve kış aylarında pimapen sistemlerin bakımlarının yapılması, beklenmedik zamanlarda ki arızaları minimuma indirecektir. Çankaya pimapen tamiri servisi, en iyi malzemeler ile kapı ve pencerelerin bakımlarını tamamlayarak hiç beklenmedik zamanlarda ki arızaları tamamen yok etmektedir.

Çankaya Pimapen Tamiri Ustası

Çankaya Kapı Pencere Tamir Servisi

Kapı ve pencere alanında uzmanlaşmış servisimiz, Çankaya mahallesinde bulunmaktadır. Çankaya’da yüzlerce ev ve iş yerinde bulunan kapı ve pencerelerin onarımını üstlenerek müşteri memnuniyeti elde etmiştir. Ayrıca sektörün lider firması olarak her geçen gün kendimizi bu alanda geliştiriyor ve kapı pencere alanında en iyi yedek malzemeleri kullanarak uzun ömürlü bir tamir işlemi sağlıyoruz. Her alanda ustalık gerektiği gibi pimapen tamiri alanında da yüksek tecrübeli ustalık gerekmektedir.

Çankaya Pimapen Pencere Açılmıyorsa?

Pimapen pencere açılmıyor veya kapanmıyorsa ilk kontrol edilecek yerler kilit, menteşe ve kapı pencere kolu mekanizmasıdır. Bu gibi durumlarda usta ekiplerimiz gerekli tüm kontrolleri sağlayarak hızlıca sorunu tespit ediyor ve tamir işlemlerine başlıyor.

Çankaya Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Çankaya mahallesinde yaptığımız pimapen tamiri fiyatları genellikle işin çeşidine göre değişmektedir. Sizler için altta bazı pimapen kapı pencere tamirlerinin fiyatlarını bir araya getirdik.

Tamir TürüPimapen Tamir Fiyatı
Pimapen Hava su girmesi tamiri350- 450 TL
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyor390-600 TL
Pimapen fitil değişimi280- 600 TL
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-800 TL
Pimapen kilit tamiri450-700 TL

Çankaya’da Pimapen Tamiri İşlemi Kaç Saat Sürer?

Çankaya’da pimapen tamiri işi genellikle 1-2 saat kadar sürmektedir. Bu süre, evde ki arızalı kapı pencere sayısına göre artmaktadır. Ustamız gerekli keşfi yaptıktan sonra tamir süresini sizlere net bir şekilde belirtecektir.