Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Pencere kolunun dönmemesi gibi durumlar sık sık yaşanmaktadır. Hem bakımdan ötürü, hem de parçaların eskimesinden ötürü PVC pencereler bazı zamanlarda sorunlar çıkartabilir. Birçok müşterimizde bu sorunlar ile karşılaştık ve çok kısa süre içerisinde pencere kolu tamirini gerçekleştirdik.

Pencere kolu dönmüyorsa genellikle pencere kolu değilde mekanizma bozuktur. Bu gibi durumlarda ustamız, kısa bir keşif sonrasında sizlere nerenin arızalandığını ve detaylıca neler yapılması gerektiğini anlatmaktadır.

Pimapen Pencere ve Kapı Kolu Dönmüyor? Ne Yapılmalı ?

Bu gibi durumlarda teknik bilginiz yoksa en iyi seçenek usta çağırmaktadır. Savaş ustamız bugünler için sizlere sorunsuz en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Pimapen pencere ve kapı kolu tamiri veya değişimi gereken durumlarda mevcuttur. Genelde bağlantı mekanizması bozulsa da bazı durumlarda kolların içerisinde yer alan pimler de bozulabilmektedir.

Pimapen Pencere Kapı Kolu Tamiri Fiyatları 2023

Pimapen kapı ve pencerelerde bulunan kol tamiri fiyatı ortalama olarak 200- 600 TL arasında tutmaktadır. Bunun için öncelikle inceleme yapmamız gerekmektedir. NET fiyat bilgisi keşif hizmetinden sonra verilmektedir.

Pimapen Pencere Kapı Kolu Tamiri Kaç Saat Sürer?

Pencere kapı kolu tamiri ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Bu süreç işin durumuna göre artabilir veya kısalabilir.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek