Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Pimapen pencere sistemlerinde bazı zamanlar arızalar çıkabilir. Bu arızaların çözümü bir usta yardımı ile oldukça kolaydır. Fakat bilinçsizce yapılan tamirler de masrafı oldukça büyütebilmektedir. Bu yüzden pimapen pencere kitlendi ve açılmıyorsa hemen bir usta çağırmalı ve tamirini yaptırmalısınız.

Pimapen Pencere Kilitlendi Açılmıyor? Ne Yapılmalı ?

Bu gibi sorunlar genellikle kilit mekanizmasından veya pencere kolundan kaynaklanır. Kilit mekanizmasında oluşan bir sorunun tamiri oldukça kolaydır. Pencere kolundan kaynaklanan arızalar da genellikle başarı ile tamir edilmektedir. Pencere kolu sökülür ve kilitler kontrol edilir. Keşif sonrası ustamız gerekli tamir ve değişim işlerini sağladıktan sonra pencereniz çalışır vaziyete getirilir.

Ankara’da pimapen pencere kilitlendi diye sorunlarınıza anlık olarak cevap veriyoruz. Hızlı bir kapı pencere servisi arıyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz.

Pimapen Pencere Kilitlendi, Masraf Ne Kadar 2023 ?

Pimapen pencere kilitlenmesi durumunda masrafınızı net olarak buradan söyleyemeyiz. Ancak, keşif için geldiğimiz sırada tamir fiyatı verilmektedir. Genellikle 200- 600 TL arası bir tamir veya değişim fiyatı çıkmaktadır.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek