Pimapen Tamiri
Hemen Arayın, Tamir Hizmeti Satın Alın

Evcil hayvanlar için kedi sinekliklerinin önemi oldukça fazladır. Ev ve iş yerlerinde beslenilen evcil hayvanların güvenle korunması için üretilen kedi sinekliklerinin oldukça sağlam yapıda olması gerekmektedir. Kullanılan tüllerin yırtılmaması için oldukça fazla çalışılma yapılması şarttır. Bu kriterlerin hepsini yerine getiren firmamız, Ankara’ da üst kalitelerde kedi sinekliği üretimi yaparak, kedilerinizi güvende tutmaktadır.

Ankara Kedi Sinekliği Fiyatları

Kedi Sinekliği Nasıl Olmalı ?

Kedi sinekliklere kapılara ve pencerelere yapılan sistemlerdir. Amacı ise kedinizin güvende kalması ve bu sinekliklerden geçememesidir. Bu sayede balkona veya pencerenin ardına çıkamayıp iç ortamda güvenli halde kalmaktadır. Kedi sinekliğinde kullanılan tüllerin kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli ve yırtılmayan yapıda olduğu sürece kedileriniz güvende kalacaktır.

Kedi Sinekliği Montajı Ne Kadar Sürer ?

Firmamızın ürettiği kedi sinekliklerinin montajı pencere veya kapı başına maksimum 25 dakika sürmektedir. Kapı pencere sayısı arttıkça çalışma süremiz de artacaktır. Sinekliklerin üretimi 1 iş günü, montajı ise 1 iş günü olmak kaydıyla maksimum 2 gün içerisinde üretim ve montaj hizmeti sağlanmaktadır.

Sağlam Kedi Telleri Sayesinde Kedileriniz Güvende

Firmamızın üretmiş olduğu sağlam kedi telleri sayesinde kedileriniz artık tamamen güvende. Kedi tellerinin sağlam olması hem kedilerinizi güvende tutmakta hem de uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım sağlamaktadır. Kedi sineklikleri, diğer sinekliklere göre oldukça sağlam ve dayanıklı olmak zorundadır. Bu şartları da firmamız en iyi şekilde sağlamakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bugüne kadar binlerce eve kedi sinekliği takmış bir iş yeri olarak bizleri tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2023 Kedi Sinekliği Fiyatları Ne Kadar?

Kedi sinekliklerinin fiyatlarını net şekilde belirtebilmemiz için, sineklik çeşidini bizlere iletmeniz gerekmektedir. Sürgülü, menteşeli veya diğer çeşitler ile birlikte ölçü bilgilerini iletmeniz dahilinde tarafınıza hemen kedi sinekliği fiyatını iletmekteyiz. Ankara’ da en uygun fiyatlar ile kedi sinekliği hizmeti veriyor ve uzun yıllar kullanabilmeniz için en iyi malzemeleri kullanıyoruz.

Kedi Sinekliği Yırtılır mı?

Kedi sineklikleri bazı durumlar da yırtılabilir. Fakat firmanın kullandığı malzemeler bu durumu etkilemektedir. Bizler ise en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve yırtılma konusunda siz müşterilerimize garanti sunuyoruz.

Kedi Sinekliği Montajını Kim Yapıyor?

Satın aldığınız kedi sinekliğinin montajını firmamız yapmaktadır. Belirtilen tarihte adresinize gelinmekte ve montaj çalışmaları yapılarak başarılı bir şekilde çalışma tamamlanmaktadır.

Phone icon
Savaş Ustayı Ara
WhatsApp icon
WhatsApp Destek